×

Trips

feature-img

Udhetim ne Liqenin e Bovilles

Guide: Nomad Travel


 • Seats

  1 /20

 • Duration

  0 days

 • Category

  Hiking

Trip Information

Nisja nga Tirana ne oren 08:00 te mengjesit.

Pas mberritjes atje do te pergatitemi per ecjen tone, e gjitha do te jete rreth 2-3 ore ecje me ngjitje dhe zbritje rreth 900 m, kjo ngjitje eshte e pershtatshme per te gjithe ata persona qe zhvillojne aktivitet te perditshem fizik ose per nje person qe merret me aktivitete te tilla . Grupi do te ndahet ne dy grupe, disa qe mund te ngjiten deri ne maje dhe grupi tjeter do shkoje deri tek nje nga pikat panoramike. Qendrim i lire konsumi i drekes se paketuar . Nen shoqerimin e guides tone lojra , animacione dhe aktivitete te ndryshme argetuese ne grup .

Transport Komod

tour-img

What to bring?

#Çante Shpine   #Kepuce te Malit   #si dhe shkopinjte e ecjes   #kapele   #syze dielli   #Rroba per tu nderruar   #ushqim te paketuar   #fruta te thata   #cokollata   #uji 1.5 liter.  

Map

Available Trips

tour-img
 • 57€| Hiking

Udhetim ne Vermosh,...

2 Mar 2020

►Dita e Parë : Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.(Nisja nga Durresi ne oren 05:30)Ndalesa gjate rruges 2, nje ne aksin rrugor Lezhe – Shkode...
View More

tour-img
 • 15€| Cultural attractions

STRUGE – OHER – SHEN...

1 Mar 2020

 Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.(Nisja nga Durresi 05:35).Ndalesa te shkurtra gjate rruges per pushime. E para ne aksin rrugor Elbas...
View More

tour-img
 • 52€| Mountain trip

Fundjave ne Theth

20 Mar 2020

Dita e pare:Nisja diten e shtune ne ora 05:30 nga Durresi (Nisja nga Tirana ne oren 06:00) Pushim kafeje rruges. Mberrijme ne Theth. Bejm Akomodimin n...
View More