×

Trips

feature-img

Udhetim 2 ditor ne Theth

Guide: Ledja M.


  • Seats

    0 /50

  • Duration

    1 days

  • Category

    Hiking

Trip Information

FUNDJAVE NE THETH, 49 EURO/ ALL INCLUSIVE

Nisje date 26 Shtator/ 1 Nate – 2 dite.

Ne cmim perfshihet:
– Udhetimi vajtje – ardhje me mjet komod
– Akomodimi ne bujtine
– Mengjesi ,dreka dhe darka
– Shoqerues gjate gjithe udhetimit
Keshillohet te merret me vete:
1-Atlete te pershtatshme
2-Bluza te gjata, pasi darka eshte e fresket
Na kontaktoni ne numrat tane :

-Mengjesi

-Dreka

tour-img

What to bring?

#fruta   #veshje   #atlete   #buzeqeshjentuaj  

Map

Available Trips

tour-img
  • 8€| Hiking

Udhetim ne Liqenin e...

20 Aug 2019

Nisja nga Tirana ne oren 08:00 te mengjesit.Pas mberritjes atje do te pergatitemi per ecjen tone, e gjitha do te jete rreth 2-3 ore ecje me ngjitje dh...
View More