×

feature-img

Liqeni i Bovilles udhetim me bicikleta

Guide: Ledja M.


 • Seats

  0 /21

 • Duration

  12 days

 • Category

  Mountain lover

Trip Information

Pershendetje miq kete te diele udhetim me bicikleta Liqeni i Bovilles
- 09:00 Nisja tek diga liqeni artificial.Marim bicikletat per ata qe nuk kane.
- 11:15 Mberritja tek Rezervuari i Bovilles, ku ndalesa e pare do behet tek diga ku do keni mundesi te shihni dhe vizitoni kanionin e Bovilles nga afer
- 11: 30 Vazhdojme pedalimin per te livadhet e Bovilles
- 12:00 Pushim per te ngrene dicka hohe e lire per foto lojra dhe slackline ushtrim per ekulibrin .
- 14:00 Nisja per ne Tirane
- 16:00 Mberitja ne Tirane
Cmimi: 1,500 ALL (Guid edhe bicikleta )

Ushqime

Fruta


tour-img

What to bring?

#bicikleta   #ushqime   #fruta   #uje  

Map

Available Trips

tour-img
 • 120€| Mountain lover

Udhëtim i mrekullues...

1 Jul 2019

Parku kombëtar i Bjeshkëve të Nemuna është një park në regjionet e Gjakovës dhe Pejës në Kosovën Perëndimore përgjatë kufinjëve me Shqipërinë dhe Mali...
View More

tour-img
 • 15€| Hiking

Trip to Vlora

23 May 2019

We'll be going to Vlora for a short hike, afterwards we'll have a nice lunch and we'll get to another place where we can hike. At night there will be...
View More

tour-img
 • 25€| Hiking

Himara Beach Trip

24 May 2019

Since the weather is expected to be nice around these dates, we'll have a little beach trip to Himara where we'll relax under the sun and play in the...
View More

tour-img
 • 50€| Hiking

Sea Adventure

24 May 2019

A wonderful and leisurely stroll through the beach.